Ansatte


Finn Ø. Kristoffersen

Daglig leder, CEO
finn@inter-medical.com


Nils Svalastog

Produktansvarlig Ultralyd, Partner
nils@inter-medical.com

Alexander Bergset

Klinisk applikasjon, Partner
alexander@inter-medical.com

Stein Snuggerud

Produktansvarlig Kirurgi, Partner
stein@inter-medical.com


Jan Erik Dale

Produktansvarlig Cook Medical
janerik@inter-medical.com

Henning Stordalen

Servicetekniker
henning@inter-medical.com


Lise Dahlby

Kontor, ordremottak, faktura
lise@inter-medical.com

Borghild Lybekk

Kontor, ordremottak, faktura
borghild@inter-medical.com